Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na DK 86 - poszukujemy kierowcy ciężarowego Iveco

Data publikacji 08.08.2016

Będzińscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, który miał miejsce prawdopodobnie wczoraj na drodze krajowej nr 86 w rejonie Siewierza. Śledczy poszukują kierowcy ciężarowego Iveco Stralis koloru białego wyprodukowanego po 2007 roku. Jak wskazują zabezpieczone na miejscu ślady, tego typu pojazd śmiertelnie potrącił 39-letniego pieszego.

O leżących w przydrożnym rowie zwłokach mężczyzny oficer dyżurny będzińskiej komendy został poinformowany przez jadącego trasą kierowcę wczoraj, 07.08.br., około godziny 5.30. Jak dotychczas ustalili śledczy, ofiarą jest 39-letni mieszkaniec Mierzęcic. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli wiele śladów i dowodów, które pozwalają przypuszczać, że śmiertelnego potrącenia mógł dokonać kierowca samochodu ciężarowego marki Iveco Stralis koloru białego wyprodukowanego po 2007 roku.

Będzińscy policjanci apelują do ewentualnych świadków zdarzenia lub innych osób posiadających informacje dotyczące jego okoliczności, bądź tożsamości kierowcy ciężarówki o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie - nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66 lub na numery alarmowe 997 lub 112. Przypominamy również, że możliwe jest anonimowe przekazanie tych informacji za pośrednictwem strony internetowej będzińskiej Policji w zakładce "Powiadom nas".

(KWP w Katowicach / mw)

  • Śmiertelny wypadek na DK 86 - poszukujemy kierowcy ciężarowego Iveco
  • fragment białego iweco
  • fragment auta
Powrót na górę strony