Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany sprawca zabójstwa

Data publikacji 04.01.2008

Dolnośląscy policjanci zatrzymali sprawcę zabójstwa z września 2007 roku. Ofiarą mordu padł wtedy mężczyzna o nieznanej dotąd tożsamości. W trakcie prowadzenia sprawy w ciągu czterech miesięcy policjanci zatrzymali 6 innych osób, które mają na swoim koncie rozboje, pobicia, kradzieże, udział w bójkach i paserstwo.

Kryminalni z Wrocławia zatrzymali wczoraj mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo, do którego doszło we wrześniu 2007 roku. W fosie miejskiej znaleziono wtedy ciało mężczyzny w wieku ok. 50-60 lat. Policjanci namierzyli sprawcę mordu w jednym z mieszkań na terenie powiatu wrocławskiego. Był całkowicie zaskoczony zatrzymaniem. Zostanie mu przedstawiony zarzut zabójstwa.

Kryminalni intensywnie pracując nad tą sprawą od września ubiegłego roku zatrzymali 6 innych osób, którym udowodniono liczne przestępstwa. Wobec tych zatrzymanych w zależności od udziału w przestępczym procederze zastosowano dozór, areszt tymczasowy i pobytu w schronisku dla nieletnich (eden z zatrzymanych mężczyzn nie ukończył jeszcze 17 lat).Powrót na górę strony