Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portret pamięciowy sprawcy zgwałcenia i rozboju

Data publikacji 04.01.2008

Policjanci z Legionowa opracowali portret pamięciowy sprawcy zgwałcenia i rozboju na młodej kobiecie w Legionowie. Do przestępstwa doszło w lasku przyległym do miejskiego stadionu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia ubiegłego roku. Kilka minut przed godziną 22.00 na przystanku przy ul. Sobieskiego w Legionowie (okolice stadionu miejskiego) z autobusu komunikacji miejskiej wysiadła młoda kobieta. Chwilę po tym została wciągnięta siłą przez nieznanego dotąd mężczyznę do pobliskiego lasku i tam okradziona, a następnie zgwałcona.

Rysopis: wzrost około 174 cm, średniej budowy ciała, twarz szczupła i jasna oprawa oczu.W chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w czarną czapkę, szarą kurtkę z pomarańczowymi dodatkami z przodu i z tyłu oraz niebieskie dżinsy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z naczelnikiem sekcji dochodzeniowo-śledczej legionowskiej komendy policji pod tel. 022/604-82-45 lub oficerem dyżurnym jednostki z tel. komórkowego 112 i stacjonarnego 997.

Wszystkim osobom, które przekażą nam informacje w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość.
Powrót na górę strony