Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzież sklepową posiadał nielegalną broń

Data publikacji 14.03.2006

Policjanci z Komisariatu Wrocław Krzyki zatrzymali 39-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który w jednym ze sklepów dokonał kradzieży wkrętarki o wartości 600 złotych.

Zatrzymany za kradzież sklepową posiadał nielegalną brońGdy funkcjonariusze postanowili sprawdzić miejsce zamieszkania zatrzymanego, znaleźli tam broń palną i amunicję, która schowana była w tapczanie, a na którą mężczyzna nie posiadał zezwolenia. W mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli również: 2 telefony komórkowe, 4 radia samochodowe, 1 tuner satelitarny oraz kilkadziesiąt dokumentów w tym: 4 paszporty, 2 dowody osobiste, 12 dowodów rejestracyjnych, 7 umów ubezpieczenia samochodów OC i 1 legitymację szkolną.

Policjanci ustalają, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie ww. rzeczy, czy nie pochodzą one z przestępstwa lub nie służyły do jego popełnienia.

Mężczyźnie za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Powrót na górę strony