Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Desperat nie stwarza już zagrożenia

Data publikacji 05.01.2008

Strzyżowscy policjanci zapobiegli tragedii. Zatrzymali mężczyznę, który groził, że dopuści się zbrodni i popełni samobójstwo. Furiat wpadł w ręce Policji, gdy w nocy pojawił się w pobliżu domu jednej z potencjalnych ofiar.

W czwartek wieczorem do posterunku w Niebylcu zgłosił się mężczyzna, który zaalarmował policjantów o zaginięciu 22-letniego syna. Prosił o pomoc w poszukiwaniach. Był mocno zaniepokojony, bo syn wychodząc z domu powiedział, że popełni samobójstwo. Znaleziono jego list pożegnalny, w którym desperat napisał, że przed targnięciem się na własne życie zabije swoją byłą dziewczynę i jej chłopaka.

Policjantom z wszystkich patroli przekazano rysopis zaginionego. Stróże prawa sprawdzili miejsca, w których mógł przebywać. Pojechali też do domu dziewczyny, której groził śmiercią. Nie zastali tam poszukiwanego, jednak objęli ochroną ten dom. To była dobra decyzja. W nocy mężczyzna pojawił się w pobliżu. Na widok zbliżających się policjantów rzucił się do ucieczki, jednak po chwili funkcjonariusze zatrzymali go. 22-latek był agresywny, zachowywał sie irracjonalnie.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyczną. Jest izolowany w zakładzie zamkniętym.
Powrót na górę strony