Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 30-latki

Data publikacji 23.08.2016

Żnińscy śledczy, pod nadzorem sędziego rodzinnego, wyjaśniają okoliczności śmierci 30-letniej kobiety, której ciało z licznymi obrażeniami w miejscu zamieszkania znalazła matka. Do sprawy zatrzymano 16-letniego brata kobiety, który trafił do policyjnej izby dziecka. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Wczoraj (22.08.16) o 20:45 policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Gącza w powiecie żnińskim o tym, że po powrocie do domu, w jednym z pomieszczeń, znalazła ciało swojej 30-letniej córki. Zgłaszająca dodała, że nie daje ona oznak życia, a na ciele posiada liczne obrażenia. Skierowani na miejsce policyjni śledczy potwierdzili zgłoszenie. Przybyły na miejsce tego zdarzenia lekarz stwierdził zgon 30-latki.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali na miejscu zdarzenia oględziny, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych. W wyniku tych czynności, do sprawy mundurowi zatrzymali 16-letniego brata ofiary, który trafił do policyjnej izby dziecka. Teraz czynności z udziałem chłopaka przeprowadzi sędzia rodzinny, który następnie zdecyduje o jego dalszym losie.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

Powrót na górę strony