Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Brakuje krwi więc odpowiedzieli na apel

Data publikacji 23.08.2016

Świętokrzyscy policjanci po raz kolejny z chęcią przystąpili do akcji oddawania krwi. Mundurowi nie tylko na co dzień podczas pełnienia służby dbają o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców ale także można na nich liczyć, kiedy trzeba dać z siebie coś więcej…i to dosłownie.

Dzisiaj ambulans na placu apelowym kieleckiego Oddziału Prewencji Policji, pojawił się już po raz trzeci w tym roku. Podobnie jak poprzednio i tym razem policjanci nie zawiedli, wiedząc że okres wakacyjny to czas, w którym tak cennego leku jakim jest krew często brakuje. Mundurowi mając świadomość, że ich krew może komuś uratować życie, licznie stawili się w punkcie poboru tego cennego daru.

Jest to przykład na to, że można na nich liczyć nie tylko w sytuacjach kiedy widzą na własne oczy niebezpieczeństwo zagrażające czyjemuś zdrowiu lub życiu. Nie są oni także obojętni na stałe apele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Policjanci oddają krew z chęci niesienia pomocy innym ale i dla własnej satysfakcji oraz poczucia, że robią to w słusznej sprawie

(KWP Kielce / mm)

  • policjanci przed ambulansem
  • policjanci oddają krew
  • policjant rejestruje się przed oddaniem krwi
Powrót na górę strony
Polska Policja