Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

1. zlot fanów serialu "Kryminalni"

Data publikacji 06.01.2008

Po raz pierwszy w Pałacu Kultury i Nauki spotkali się miłośnicy "Kryminalnych". Policjanci, którzy wspomagają aktorów i ekipę filmową w pracy nad realizacją popularnego serialu dziś prezentowali sprzęt, zachęcali do wstąpienia do ślużby w Policji. Podczas spotkania odbył się również pokaz taktyki i technik interwencji z użyciem policyjnej tonfy (pałki wielofukncyjnej).

Już od samego rana przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie gromadzili się fani komisarza Zawady i pozostałych "policjantów" walczących z przestępcami na planie serialu "Kryminalni". Każdy chciał zdobyć chociażby autografy aktorów, grających głowne postaci w filmie.
Przy okazji policjanci z Komendy Głównej, Stołecznej i Centrum Szkolenia Policji w Legionowie prezentowali pracę tej formacji. Największym zaintersowaniem cieszył się film przedstawiający pracę Policji, prezetujący służbę w tej formacji od momentu ślubowania poprzez pracę "na ulicy" po spektakularne akcje antyterrorystów. Nie mniejsze emocje wzbudził pokaz taktyki i techniki interwencji z użyciem tonfy. Fani "Kryminalnych" mogli poddać się daktyloskopowaniu i dowiedzieć się jak wstąpić w szeregi Policji. Być może wśród amatorów serialu znajdą się przyszli funkcjonariusze...

Powrót na górę strony