Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieszczęśliwy finał nocnego kuligu

Data publikacji 06.01.2008

Trzej młodzi ludzie zostali poważnie ranni w wypadku drogowym w Malawie w powiecie rzeszowskim. W nocy urządzili kulig, na dętkach samochodych ciągniętych przez osobową mazdę. Na zakręcie dętki ześlizgnęły się z drogi i młodzi ludzie wpadli w drzewo.

Tuż po północy dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym wypadku. Po kilku minutach patrol ruchu drogowego był na miejscu. Policjanci ustalili, że do samochodu przypięto dwie dętki, na których usiadły cztery osoby. Do wypadku doszło na łuku drogi powiatowej.

Trzej mężczyżni - dwaj mają 20 lat, trzeci 19 - doznali poważnych złamań i zostali odwiezieni do szpitala w Rzeszowie. Policjanci ustalili, że 24-latek, który kierował mazdą był trzeźwy. Od osób rannych w szpitalu pobrano krew do badań trzeźwości. Wszyscy uczestnicy zdarzeni to mieszkańcy Rzeszowa.

W wielu miejscach na Podkarpaciu panują warunki sprzyjające zabawom na dworze. Do organizatorów kuligów i innych zabaw apelujemy o dbałość o bezpieczeństwo uczestników. Przypominamy, że stwarzanie zagrożenia na drodze, wiąże się z surowymi konsekwencjami prawnymi.
Powrót na górę strony