Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbój z nożem i... korkociągiem

Data publikacji 07.01.2008

Policjanci z KPP w Jaśle w ciągu kilku godzin zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o rozbój. 21-latek przystawił korkociąg i nóż do szyi ofiary i zażądał srebrnego łańcucha. Napastnik przebywa w policyjnym areszcie. Za rozbój grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Do zdarzenia doszło w wczoraj około 3.00 na ul. Kościuszki w Jaśle. 21-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski wyszedł z lokalu zapalić papierosa. Po chwili został zaczepiony przez znanego mu z widzenia mężczyznę. Napastnik wyjął korkociąg oraz nóż i przystawił do szyi pokrzywdzonego. Następnie zażądał srebrnego łańcucha. 21-latek obawiając się o swoje życie zdjął z szyi łańcuch i oddał go napastnikowi, który odszedł z miejsca.

Policjanci już po kilku godzinach od zgłoszenia zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Jasła. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy od funkcjonariuszy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat. Policjanci będą wnioskować o umieszczenie go na trzy miesiące w areszcie.
Powrót na górę strony