Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

V Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w piłce nożnej

Data publikacji 13.09.2016

Drużyna reprezentująca KWP w Krakowie wygrała Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w Piłce Nożnej. Drużyna z Krakowa była bezkonkurencyjna, wygrała wszystkie mecze i tylko jeden zremisowała. Dzięki temu małopolscy policjanci zdobyli najwięcej punktów i zajęli pierwsze miejsce w mistrzostwach.

Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w Piłce Nożnej odbyły się już po raz piąty w dniach 10-11 września br. w Warszawie. Zawody zorganizowała Fundacja Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy sił Specjalnych. Piłkarskie zmagania rozgrywane były pod patronatem inspektora wojsk specjalnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, gen. dyw. Piotra Patalonga.

Do rywalizacji w mistrzostwach przystąpiły drużyny reprezentujące różne jednostki wojskowych sił specjalnych. Mecze rozgrywane były systemem grupowym i z uwagi na dobre przygotowanie zawodników stały na bardzo wysokim poziomie.

Mistrzostwa wygrała drużyna reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, w skład której wchodziło 9 policjantów pełniących służbę w małopolskim garnizonie.

Zwycięskiej drużynie z KWP w Krakowie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

(KWP Kraków /dk)

  • V Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w piłce nożnej
  • V Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w piłce nożnej
  • V Mistrzostwa Polski Sił Specjalnych w piłce nożnej
Powrót na górę strony