Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbójnicy zatrzymani

Data publikacji 08.01.2008

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli, pobili i okradli 15-letniego chłopca. Podczas poszukiwań sprawców mundurowi najpierw odnaleźli telefon, a potem zatrzymali podejrzewanych o popełnienie tego czynu sprawców. Teraz zajmą się nimi dochodzeniowcy.

Wydarzenie miało miejsce wczoraj kilka minut przed jedenastą wieczorem. Policjanci z Woli, pełniący służbę w rejonie ul. Górczewskiej, otrzymali informację, że w jednej z uliczek osiedla przy został napadnięty 15-letni chłopiec. Powiadomieni o zdarzeniu mundurowi byli na miejscu już po kilku minutach.

Okazało się, że chłopiec wracając do domu został zaczepiony przez trzech mężczyzn. Napastnicy wykręcili mu ręce, kilkakrotnie uderzyli w twarz i po przeszukaniu jego kieszeni zabrali telefon komórkowy i klucze od mieszkania.

Funkcjonariusze natychmiast udali się w pościg za sprawcami. W jednej z alejek na ziemi znaleźli skradziony telefon, który prawdopodobnie wypadł sprawcy. W okolicach sklepu przy ul. Górczewskiej 15-latek wskazał dwóch mężczyzn, przez których został napadnięty. Obaj zostali zatrzymani. Nie potrafili wyjaśnić, co robili kilkanaście minut wcześniej. Panowie, mając po 1,2-1,8 promila alkoholu we krwi, trafili do policyjnej celi. Dzisiaj sprawą zajmą się dochodzeniowcy.

Powrót na górę strony