Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł auto spod warsztatu

Data publikacji 08.01.2008

Policjanci z Nasielska zatrzymali po pościgu Wojciecha S. Mężczyzna próbował wykorzystać nieuwagę mechaników i ukradł stojące na parkingu warsztatu samochodowego- audi. 31-latek w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Mundurowi znaleźli przy nim również radio skradzione z warsztatu. Teraz Wojciech S. w policyjnej celi czeka na zarzuty.

Zdarzenie miało miejsce około 19:40 w Nasielsku. Na parkingu jednego z warsztatów samochodowych stało kilka pojazdów oddanych przez właścicieli do naprawy. Wśród nich było też audi, które właśnie zostało naprawione i za chwilę miało wrócić do właściciela. Mechanik wyjechał samochodem z warsztatu, zaparkował je i wyszedł na chwilę, zostawiając kluczyki w stacyjce. Spostrzegł to przebywający tam Wojciech S., który bez chwili wahania wsiadł do samochodu i wyjechał nim na ulicę. Tę sytuację zauważyli właściciele zakładu i natychmiast ruszyli w pogoń za mężczyzną, informując jednocześnie nasielskich policjantów. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów audi zostało zatrzymane. 

Wojciech S. był  pod wpływem alkoholu. We krwi miał 2,5 promila alkoholu. Policjanci znaleźli też przy nim radio właściciela warsztatu, które najprawdopodobniej skradł tuż przed kradzieżą samochodu. Wojciech S. trafił do policyjnej celi. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i kradzieży. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony