Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura na bazarze

Data publikacji 08.01.2008

Pijany 28-latek na targowisku przy ul. Ruskiej wszczął awanturę z handlującymi tam osobami. Mężczyzna przewrócił namiot jednego ze stoisk, a w stosunku do osób, które próbowały go powstrzymać użył gazu pieprzowego. Awanturnika zatrzymali policjanci. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni mężczyzna wczoraj około godz. 14.00 idąc ul. Szkolną w kierunku targowiska zaczął podchodzić do znajdujących się tam straganów z ubraniami i zrzucać towar na ziemię. Od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu. Kiedy już był na terenie targu w pewnym momencie podszedł do stoiska z ubraniami i z całą siłą zerwał a później przewrócił stojący tam namiot handlowy. Kiedy właścicielka straganu i przypadkowi świadkowie próbowali go powstrzymać, awanturnik wyjął gaz pieprzowy i rozpylił go w kierunku osób. W wyniku rozpylenia gazu ucierpiały dwie kobiety. Na szczęście skończyło się tylko na niegroźnym podrażnieniu oczu.
Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwano policyjny patrol. Policjanci zatrzymali awanturnika na boisku przy ul. Szkolnej. Jest nim 28-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna był pijany. Teraz odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony