Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Więzili, znęcali się i bili bo kurtki były za drogie

Data publikacji 08.01.2008

Nawet do 10 lat więzienia może grozić Radosławowi N. i Zbigniewowi D., którzy w grudniu tego roku przez 2 dni więzili i znęcali się nad parą z Gdyni, dlatego, że ta sprzedała im kurtki po zawyżonej cenie. Rozebrane ofiary, przykute kajdankami na balkonie, polewane były wodą. Kobieta zmuszana była do obcowania płciowego. Teraz sprawcy odpowiedzą za swoje zachowanie. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

W połowie grudnia 2007 r. dwaj mężczyźni zwabili do jednego z mieszkań na Osiedlu Zielonym parę gdynian. Tam obezwładnili swoje ofiary. Skuli je kajdankami, bili po plecach, ramionach i głowie metalową rurką. Rozebranych, przykutych kajdankami na balkonie, przy niskiej temperaturze powietrza, polewali wodą. Kobietę zmuszono do obcowania płciowego. Gehenna trwała prawie 2 dni, po czym sprawcy wypuścili swoje ofiary.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Okazali się nimi 28-letni Radosław N. i 29-letni Zbigniew D. Obaj więzili i znęcali się nad parą mieszkańców Gdyni, gdyż ci sprzedali im kurtki po zawyżonej cenie.
Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla obu zatrzymanych.

Za czyny, których się dopuścili grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony