Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Błonia uratowali mężczyznę

Data publikacji 16.09.2016

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z bydgoskiego Błonia uratowali 49-letniego mężczyznę, który targnął się na swoje życie wieszając na sznurku w mieszkaniu. Podjęta w ostatniej chwili przez patrol reanimacja przywróciła jego czynności życiowe. Mężczyzna trafił do szpitala.

W minioną środę,14.09.2016 r., tuż przed godziną 10.00, dyżurny komisariatu na Błoniu przyjął zgłoszenie z prośbą o interwencję w związku z podejrzeniem próby samobójczej.

Pilnie skierowany pod wskazany adres patrol pod drzwiami mieszkania zastał jego właścicielkę. Okazało się, że wejście do lokalu jest zamknięte od środka. Zdecydowane działanie policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu na bydgoskim Błoniu, pozwoliło wejść do środka. Dzięki temu mundurowi w ostatniej chwili znaleźli 49-latka powieszonego na sznurku w łazience. Szybko podjęta, przez st. sierż. Cezarego Fac i st. sierż. Damiana Modrak, reanimacja i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia.

Mężczyzna został zabrany do szpitala przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów 49-latek żyje.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

 

Powrót na górę strony