Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca z narkotykami złamał zakaz

Data publikacji 08.01.2008

Policjanci z Komisariatu I Policji w Koszalinie zatrzymali do kontroli kierowcę poloneza. To był początek jego kłopotów... Okazało się, że mężczyzna był pijany, miał przy sobie 11 gram narkotyków, a ponadto złamał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Patrolujący miasto policjanci zauważyli samochód marki polonez jadący ulicą Władysława IV. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Gdy podchodzili do pojazdu, kierowca wysiadając wyrzucił jakiś przedmiot poza auto. To wzbudziło ich podejrzenia i szybko sprawdzili zawiniątko. Okazało się, że jest to woreczek z białym proszkiem. W trakcie kontroli samochodu policjanci ujawnili jeszcze jeden woreczek z amfetaminą. Łącznie zabezpieczyli około 11 gramów narkotyku. Taką ilość można podzielić na około 100 porcji. Mężczyznę zatrzymano.

Jak się okazało mężczyzna był pijany. Miał prawie 1 promil alkoholu we krwi, a dodatkowo orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Dariusz D., 41-letni mieszkaniec Koszalina, jest znany tamtejszej Policji. Był wielokrotnie notowany. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, prowadzenie auta pod wpływem alkoholu i złamanie sądowego zakazu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony