Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił sąsiada - został zatrzymany i aresztowany

Data publikacji 22.09.2016

Kozieniccy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o brutalne pobicie 65 latka, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Sprawca został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu dyżurny Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie ze szpitala, że w jednej z miejscowości w powiecie kozienickim medycy udzielają pomocy mężczyźnie, który mógł zostać pobity. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechał policyjny patrol. Załoga karetki pogotowia zabrała poszkodowanego mężczyznę do szpitala w Kozienicach.

Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że mężczyzna przez kilkadziesiąt minut był wielokrotnie uderzany i kopał po całym ciele przez sąsiada, który następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Został szybko zatrzymany przez policjantów. Był pod wpływem alkoholu. 65-latek w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Podejrzany usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. 36-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony