Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani w rękach policjantów

Katowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych mężczyzn, po tym jak potrącili mundurowego i uciekli przed policyjnym pościgiem. Zatrzymani to 26-letni mieszkaniec Katowic i 20-letni sosnowiczanin. Dzisiaj zostali oni doprowadzeni przez katowickich policjantów przed oblicze prokuratora, który zdecyduje o ich dalszym losie.

Policjanci z Katowic zatrzymali wczoraj, 24.09 br., dwóch mężczyzn, uczestników ucieczki przed policyjnym pościgiem. Mężczyźni jadąc vw passatem, w rejonie parkingu przy ul.Słonecznej potrącili policjanta i odjechali z miejsca zdarzenia. Kilkaset metrów dalej doprowadzili do kolizji, a następnie uciekli, pozostawiając w samochodzie rannego pasażera.  

Do zatrzymań doszło wczoraj we wczesnych godzinach porannych. Starszy z zatrzymanych, który prawdopodobnie był kierowcą samochodu, został zatrzymany w jednym z mieszkań zlokalizowanych w centrum Katowic, drugi o 6 lat młodszy, na jednej z sosnowieckich ulic. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali oni doprowadzeni przez katowickich policjantów przed oblicze prokuratora, który zdecyduje o ich dalszym losie. 

(KWP w Katowicach / ms)

Film Poszukiwani w rękach policjantów

Pobierz plik Poszukiwani w rękach policjantów (format mp4 - rozmiar 15.07 MB)

Powrót na górę strony