Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie

Data publikacji 25.09.2016

Wrocławscy policjanci z komisariatu na Krzykach otrzymali informację o domowej awanturze w jednej z miejscowości na terenie powiatu. Okazało się, że mężczyzna, który ją wywołał oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Policjanci przeszukując dokładnie teren posesji zauważyli w szopie osobę, która wisiała na sznurze. Podjęte natychmiast przez nich działania spowodowały, że poszkodowany odzyskał świadomość.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki w trakcie pełnionej służby 21 września 2016 roku, około godz. 21.10 otrzymali informację od dyżurnego o awanturze domowej. Do zdarzenia miało dojść w jednej z miejscowości pod Wrocławiem.

W związku z tym policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali kobietę, która oświadczyła, że jej syn zachowując się bardzo agresywnie wszczął awanturę i mocno pobudzony oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli sprawdzanie terenu posesji oraz szopy, która stała za domem. Zaglądając przez szczelinę w drzwiach zauważyli wiszącego mężczyznę. Policjanci natychmiast wbiegli do środka i odcieli sznur. Następnie funkcjonariusze zdejmując pętlę z szyi przystąpili do udzielania niezbędnej pomocy przedmedycznej, jednocześnie powiadamiając pogotowie ratunkowe.

Na szczęście mężczyzna odzyskał przytomność. Poszkodowany został zabrany do szpitala na dalsze badania.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony