Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy ze Szczytna zdobył „Niedźwiedzią łapę”

Ostatni etap cyklu wyścigów Mazury MTB - „Wyścig o Niedźwiedzią Łapę” - był kwintesencją zmagań kolarskich. Była walka i adrenalina, czyli wszystko to co w kolarstwie górskim cieszy najbardziej. Gdy emocjonujący wyścig sięgnął mety, wszystko było już jasne. II miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu i jednocześnie I miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął mł. asp. Wojciech Tworkowski – dzielnicowy ze Szczytna.

W minioną sobotę, 27.09.2016 r. w Mrągowie odbył się ostatni etap wyścigów kolarskich Mazury MTB - „Wyścig o Niedźwiedzią Łapę”. Ten etap z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na dłużej. Trudne fizycznie podjazdy na Górze Czterech Wiatrów i przejazd przez kultową rundę w Bike Park Poręby to wyzwania, które czekały na miłośników kolarstwa.

Mazury MTB to cykl siedmiu emocjonujących wyścigów rowerowych, składających się na klasyfikację generalną, które w sezonie 2016 zorganizowało Stowarzyszenie Luz Grupa.

Po skończonej rywalizacji wyłoniono najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych na trzech dystansach. Wszystkie wyścigi zaliczane były do Super Klasyfikacji MTB.

Mł. asp. Wojciech Tworkowski walczył dzielnie do samego końca i to się opłaciło. Dzięki ogromnej motywacji, determinacji i ciężkiej pracy wywalczył I miejsce w swojej kategorii wiekowej i II miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu wyścigów rowerowych Mazury MTB.

(KWP Olsztyn / ms)

Powrót na górę strony