Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki nie trafią do klubów i dyskotek

Data publikacji 15.03.2006

31-letni diler narkotyków został zatrzymany dzięki wspólnym działaniom policjantów z Zespołu Narkotykowego i wywiadowców z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Dzięki ich pracy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło pół kilograma narkotyków o wartości około 40 tysięcy złotych.

Policjanci z Zespołu Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie od pewnego czasu obserwowali Tomasza T., który był już karany za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna mógł powrócić do przestępstwa. Zebrane przez nich informacje potwierdziły, że 31-latek od około pół roku rozprowadzał amfetaminę na terenie naszego miasta.

Wczoraj około godziny 15.00 policjanci z Zespołu Narkotykowego wspólnie z wywiadowcami przeprowadzili zasadzkę. Na ulicy Kanta w Olsztynie, w miejscu, gdzie miało dojść do transakcji zatrzymali Tomasza T. Jak się okazało mieszkaniec naszego miasta miał przy sobie pół kilograma amfetaminy o wartości około 40 tysięcy złotych. Dzięki pracy funkcjonariuszy do olsztyńskich dyskotek i klubów nie trafiło około tysiąca porcji dilerskich "białego proszku".

Zatrzymany mężczyzna trafił po policyjnego aresztu. Za przestępstwo wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia. Policjanci będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie.

Funkcjonariusze wyjaśniają także skąd pochodzą zabezpieczone środki odurzające.

Powrót na górę strony