Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Myślał, że umawia się z 14-latką - został zatrzymany

Policjanci z Białołęki po otrzymaniu zgłoszenia o prawdopodobnym pedofilu zaplanowali zasadzkę. Mężczyzna przyszedł na spotkanie z 14-latką. Nie spodziewał się jednak, że będzie tam osoba podająca się za nieletnią dziewczynę oraz funkcjonariusze z pobliskiej jednostki. Rafał M. został zatrzymany. 27-latek usłyszał zarzut karny. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z komisariatu na Białołęce zostali zaalarmowani przez prywatną osobę, która za pośrednictwem Internetu poznała pedofila. Jak wyjaśniła funkcjonariuszom, na portalu randkowym komunikowała sie z mężczyzną, który myśląc, że ma do czynienia z 14-letnią dziewczynką, usiłował umówić się na spotkanie w celu obcowania płciowego, w zamian oferując pieniądze.

Policjanci przeanalizowali otrzymane zgłoszenie i zaplanowali zasadzkę. Zgłaszający umówił się ze swoim internetowym znajomym, podejrzanym o skłonności pedofilskie. W miejscu spotkania pojawili się również policjanci z tamtejszego komisariatu. 27-letni Rafał M. został zatrzymany. Mężczyzna był zaskoczony obecnością policjantów. Mundurowi zabezpieczyli jego telefon.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie 27-latkowi zarzutów karnych. Zgodnie z decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Sąd zadecyduje o jego dalszych losach.

(KSP / ms)

  • zatrzymany podejrzany
  • zatrzymany podejrzany
  • zatrzymany podejrzany
Powrót na górę strony