Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W ostatniej chwili uratowali desperata

Data publikacji 04.10.2016

Dzięki szybkiej interwencji tomaszowskich policjantów, żyje 41-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli zawiązany do klamki i szyi desperata pasek, Mężczyzna posiadał zachowane czynności życiowe, jest już pod opieką lekarzy.

3 października 2016 roku tomaszowscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania usłyszeli od brata osoby potrzebującej pomocy, że 41-latek zabarykadował się w swoim pokoju i chce odebrać sobie życie. Policjanci natychmiast wbiegli na piętro domu. Przez szybę zobaczyli wiszącego na pasku mężczyznę.

Interweniujący policjanci z Ogniwa Wywiadowczego tomaszowskiej komendy policji, nie mogli dostać się do zabarykadowanego pomieszczenia, wybili szybę w drzwiach i weszli się do środka. Zdjęli z szyi desperata już zaciśnięty pasek, przekazali 41-latka przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala.

Obecnie mężczyzna wraca do zdrowia. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec Tomaszowa żyje.

(KWP w Łodzi / ms)

Powrót na górę strony