Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Boss narkotykowy nr 1 zatrzymany

Data publikacji 15.03.2006

Policjanci z Wydziału kryminalnego KWP w Łodzi zatrzymali 25-letniego mężczyznę ps. Walek podejrzewanego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym i wprowadzenie do obrotu ponad 5 kg narkotyków o wartości prawie 1 mln zł. Podejrzewa się, że 25-latek był odpowiedzialny za dystrybucję narkotyków w Polsce i w Turcji.

Policjanci z Wydziału kryminalnego KWP w Łodzi zatrzymali 25-letniego mężczyznę ps. Walek podejrzewanego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym i wprowadzenie do obrotu ponad 5 kg narkotyków wartości prawie 1 mln zł.

"Walek" wpadł w mieszkaniu przy ul. Społecznej zatrzymany przez policjantów z grupy specjalnej Wydziału Kryminalnego. Podejrzewa się, był on w grupie przestępczej odpowiedzialny za sprawy narkotykowe. Zajmował się ich dystrybucja na terenie centralnej Polski, ale także na Mazurach, a nawet w Turcji.

Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego znaleziono dokumenty z zapiskami świadczącymi o przestępczej działalności oraz pieczątki i umowy służące członkom grupy m.in. do sporządzania wyłudzania pożyczek i sprzętu rtv i agd. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono u "Walka" mienie wartości 13.000 zł.

Powrót na górę strony