Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali dilera, który przywiózł blisko 1 tys. porcji narkotyków z Czech

Data publikacji 07.10.2016

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków, handel nimi oraz handel wewnątrzwspólnotowy. W jego pokoju funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z których można by było uzyskać blisko 1 tys. porcji handlowych. Mężczyzna twierdził, że narkotyki przywiózł z Czech i nimi handlował. Teraz grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło 6 października br. około godziny 20.00, po tym jak policjanci będąc w jednym z jeleniogórskich mieszkań w innej sprawie wyczuli tam wyraźną woń marihuany. W pokoju, z którego dochodził zapach, przebywał 33 - letni mężczyzna, który był wyraźnie zdenerwowany.

Okazało się, że w pokoju, w którym przebywał mężczyzna, w różnych miejscach ukryte były narkotyki. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z których można by było uzyskać blisko 1 tys. porcji handlowych narkotyków. 33-latek przyznał, że narkotyki przywiózł z Czech i handlował nimi. Obecnie policjanci wyjaśniają dalej szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, handel nimi oraz handel wewnątrzwspólnotowy, zatrzymanemu grozić może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony