Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał zaistnieć w Sieci, zaistniał...również w policyjnej kartotece

Data publikacji 10.10.2016

23-latek z Elbląga został zatrzymany przez policjantów za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Ten młody mężczyzna wskoczył na dach autobusu komunikacji miejskiej i przez kilka minut filmował telefonem swoją niezwykłą podróż. Film chciał opublikować w Sieci. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Za stworzenie zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu nieodpowiedzialny młody człowiek został ukarany pięciusetzłotowym mandatem.

Wczoraj, 09.10.br., przed godziną 21.00, policjanci z Elbląga interweniowali wobec 23-latka, który przy al. Grunwaldzkiej wskoczył na dach autobusu komunikacji miejskiej linii nr 7. U oficera dyżurnego rozdzwoniły się telefony. Zaniepokojeni kierowcy relacjonowali szaleńczy "wyczyn" młodego elblążanina. Po kilku minutach autobus zatrzymał się na przystanku przy Al. Tysiąclecia i 23-latek zeskoczył z dachu pojazdu. Został zatrzymany ulicę dalej.

Za stworzenie zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu został ukarany pięciusetzłotowym mandatem. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w Sieci. Jego karkołomny wyczyn zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.

 

 

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony