Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiły znajomego i skradły mu telefon

Data publikacji 10.01.2008

W ręce kryminalnych z Piotrkowa Trybunalskiego wpadły dwie młode kobiety, które pobił mieszkańca tego miasta. Pozbawiły go też telefonu komórkowego, który jeszcze tego samego dnia sprzedały swojej znajomej. Teraz napastniczki poniosą odpowiedzialność za rozbój. Ich koleżanka prawdopodobnie odpowie za paserstwo.

Kilka dni temu do jednego z mieszkań w Piotrkowie Trybunalskim wtargnęły dwie młode kobiety. Rzuciły się na właściciela lokalu, zaczęły go bić i kopać. Na koniec zabrały jego telefon komórkowy i uciekły z mieszkania. Pokrzywdzony od razu powiadomił Policję. Dokładnie opisał, jak wyglądały napastniczki. Kryminalni zaczęli ustalać, kto dokonał rozboju na mieszkańcu pl. Niepodległości.

Okazało się, że za tym napadem stoją dwie piotrkowianki w wieku 29 i 31 lat. Obie kobiety zostały już zatrzymane. Jak ustalili śledczy, skradziony telefon o wartości 500 złotych sprzedały za 80 złotych swojej 22-letniej znajomej. Teraz kobiety odpowiedzą za rozbój. Ich koleżanka, która kupiła „komórkę”, może ponieść odpowiedzialność za paserstwo.

Powrót na górę strony