Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ukrył się przed policjantami w… zmywarce do naczyń

Data publikacji 11.10.2016

Chcąc uniknąć zatrzymania próbował uciekać i wtargnął do przypadkowego mieszkania, gdzie ukrył się przed policjantami w.... zmywarce do naczyń. 30-letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności został zatrzymany przez głogowskich policjantów. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. 30–letni mieszkaniec Głogowa był również poszukiwany w związku z podejrzeniem kradzieży krzewów o wartości 15 000 zł. Prowadzone są też przeciwko niemu postępowania o kradzież samochodu, motocykla, rowerów oraz o pobicie.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Gdy funkcjonariusze tam się pojawili, mężczyzna nie reagował na wezwania do otworzenia drzwi. Kiedy rozpoczęto wejście siłowe, 30–latek próbując uciec zeskoczył z drugiego piętra budynku na balkon piętro niżej i wybijając szybę, wdarł się do przypadkowego mieszkania.

Tam zabarykadował się. Policjanci weszli jednak do tego mieszkania i przeszukując je znaleźli mężczyznę ukrytego… w zmywarce do naczyń. W chwili zatrzymania poszukiwany był trzeźwy. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty nie tylko kradzieży krzewów, ale też i uszkodzenia mienia w mieszkaniu do, którego się wdarł.

Oprócz tego, że zatrzymany trafił do zakładu karnego, za kolejne czyny grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. W zakładzie karnym będzie oczekiwał na proces w kolejnych sprawach.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Film Poszukiwany ukrył się przed policjantami w… zmywarce do naczyń

Pobierz plik Poszukiwany ukrył się przed policjantami w… zmywarce do naczyń (format mp4 - rozmiar 4.06 MB)

Powrót na górę strony