Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacz w potrzasku

Data publikacji 10.01.2008

Od marca ubiegłego roku włamywał się do piwnic, garaży i samochodów. Kradł pozostawione tam wartościowe przedmioty. Wpadł, kiedy pod wpływem narkotyków jechał na rowerze. Śledczy udowodnili już Denisowi A. 23 przestępstwa. Młody chłopak trafił do aresztu. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Denis A. wpadł w ręce policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego. Dwudziestolatek pod wpływem narkotyków jechał rowerem. Szybko okazało się jednak, że to nie wszystko, co młody chłopak ma na sumieniu. Kilka godzin wcześniej włamał się do jednej z hal produkcyjnych. Nic nie wzbudziło jednak jego zainteresowania i pomieszczenia opuścił bez żadnych łupów.

Kryminalni ustalili, że 20-latek przestępczą działalność rozpoczął w marcu ubiegłego roku. Z prywatnych posesji, parkingów, klatek schodowych i garaży kradł przechowywane tam rowery. Włamywał się również do samochodów. Jego łupem padały najczęściej pozostawione tam telefony komórkowe, portfele, klucze do mieszkania i płyty CD. W sylwestrową noc wykorzystał nieobecność domowników i włamał się mieszkania w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Z lokalu wyniósł wieżę stereofoniczną, elektronarzędzia, telefon komórkowy, odtwarzacz CD i ubrania sportowe. Jak ustalili prowadzący sprawę funkcjonariusze, młody człowiek ma na swoim koncie co najmniej 23 przestępstwa. Za swoje czyny wkrótce stanie przed sądem . Grozi mu do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony