Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śląscy policjanci na maratonie poznańskim

Data publikacji 12.10.2016

W niedzielę (9 października) odbył się bieg maratoński w Poznaniu. Wystartowało w nim czterech policjantów z naszego garnizonu. Promowali w ten sposób kampanię "Wkraczasz w dorosłość - Wybieraj!". Śląscy stróże prawa - biegacze swoim własnym przykładem pokazują jak żyć aktywnie i bez uzależnień.

Czterech policjantów z garnizonu śląskiego startując w biegu maratońskim "17 PKO Poznań Maraton", będącym jednocześnie "Jesiennymi Mistrzostwami Polski Policji w Maratonie" promowało kampanię społeczną pod nazwą "Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj!". Adresatem przedsięwzięcia realizowanego przez Wydział Prewencji KWP w Katowicach, przy współudziale Regionalnego Osrodka Polictyki Społecznej w Katowicach jest młodzież, a jego głównym celem promowanie zdrowego, wolnego od uzależnień trybu życia, jak również kształtowanie umiejętności dokonywania właściwego wyboru postępowania w sytuacjach trudnych.

Był to także pierwszy start maratoński był to także pierwszy start policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Komendy Powiatowej Policji w Będzinie w dążeniu do zdobycia przez nich Korony Maratonów Polskich. Aby uzyskać tytuł jej zdobywcy, należy ukończyć pięć maratonów: Maraton w Dębnie, Cracovia Maraton, Wrocław Maraton, Maraton Warszawski i Poznań Maraton w ciągu 24 miesięcy, licząc od daty pierwszego ukończonego maratonu zgłaszanego we wniosku. Kolejność maratonów jest dowolna.

Pamiętajmy, iż to właśnie nasza decyzja ma wpływ na naszą przyszłość, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej!

KWP Katowice / ig

  • Śląscy policjanci na maratonie poznańskim
  • Śląscy policjanci na maratonie poznańskim
  • Śląscy policjanci na maratonie poznańskim
Powrót na górę strony