Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ujawnili blisko 1300 porcji amfetaminy

Data publikacji 15.10.2016

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 27-latka, który posiadał środki odurzające. Ujawniono przy nim blisko 1300 porcji handlowych amfetaminy. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci z wydziału kryminalnego mając informację na temat 27-letniego mieszkańca miasta mogącego posiadać narkotyki postanowili to sprawdzić. Po dłuższej obserwacji i zebraniu niezbitych dowodów w minioną środę tuż przed godziną 20 zatrzymali mężczyznę. Podczas jego przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli sproszkowaną substancję koloru białego, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Policjanci znaleźli blisko 1300 porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Ustawodawca przewidział za tego typu przewinienie nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa. Teraz policjanci badają i weryfikują czy w grę wchodził również handel nielegalnymi używkami. Prokurator zdecydował, że 27-latek zostanie objęty dozorem policji.

KWP Wrocław / ar

Powrót na górę strony
Polska Policja