Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów

Data publikacji 17.10.2016

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wolskiej komendy współpracują z pracownikami z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego. Działania te mają na celu doprowadzić do ujawnienia i zabezpieczenia tzw. dopalaczy. Tym razem wspólnie udali się do lokalu na Woli, gdzie jak wynika z podejrzeń, handlowano dopalaczami. W automacie z produktami do sprzedaży policjanci znaleźli 82 saszetki z nieznaną substancją, najprawdopodobniej dopalaczami. Saszetki zostały zabezpieczone i przekazane do badań.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z wolskiej komendy podczas wspólnych działań z przedstawicielami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego dążą do ujawnienia i zabezpieczenia substancji zwanych dopalaczami. Tym razem funkcjonariusze interweniowali w jednym z lokali w dzielnicy, gdzie miało dochodzić do handlu dopalaczami. Policjanci w trakcie przeszukania lokalu znaleźli automat z produktami do sprzedaży, w której znajdowały się 82 saszetki z nieznaną substancją, najprawdopodobniej dopalaczami. Saszetki zostały przekazane do badań pracownikom Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Policjanci będą ustalali, do kogo należały saszetki z zabezpieczoną substancją.

(KSP / mw)

  • Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów
  • Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów
  • Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów

Film Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Dopalacze ukryto w automacie do sprzedaży produktów (format flv - rozmiar 1.21 MB)

Powrót na górę strony