Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali samobójcę

Data publikacji 11.01.2008

Świętokrzyscy policjanci w ostatniej chwili uratowali życie 51 – letniemu mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. Na taki desperacki krok kielczanin zdecydował się po awanturze domowej. Dzięki błyskawicznej reakcji stróżów prawa trafił do szpitala. Obecnie przebywa na jednym z oddziałów.

Tuż przed północą do oficera dyżurnego z Kielc zatelefonowała zdenerwowana kobieta z prośbą o interwencję. Z przekazanej przez nią informacji wynikało, że chodzi o awanturę z mężem. Już na miejscu stróże prawa ustalili, że wzywająca ich kobieta wraz z młodszym dzieckiem znalazła schronienie u sąsiadów. W mieszkaniu oprócz awanturującego się męża został jej 5-letni syn. Policjanci ustalili przebieg wydarzeń i z natychmiast skierowali swoje kroki do wskazanego lokalu.

Kiedy weszli do środka okazało się, że w kuchni przy kaloryferze siedzi mężczyzna ze sznurem na szyi. Policjanci natychmiast odcięli niedoszłego samobójcę. Aż do przyjazdu karetki prowadzili reanimację. 51-letni kielczanin trafił do szpitala. Nadal przebywa na jednym z oddziałów.

Powrót na górę strony