Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli prawie 3 kg marihuany i dopalaczy

Data publikacji 19.10.2016

Nielegalny proceder ukrócili policjanci z Inowrocławia.Mundurowi zabezpieczyli blisko kilogram marihuany i prawie dwa kilogramy dopalaczy u jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna został zaskoczony w swoim mieszkaniu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W poniedziałek rano (17.10.16) kryminalni weszli do mieszkania 28-letniego mieszkańca Inowrocławia. Policjanci, którzy zwalczają na co dzień przestępczość narkotykową uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać zakazane środki. Przeszukanie zajmowanych przez niego pomieszczeń tylko to potwierdziło.

Policjanci przejęli blisko kilogram marihuany i prawie 2 kilogramy dopalaczy, które dzięki nim nie trafią do potencjalnych odbiorców. Zabezpieczone środki zostały już przesłane do bydgoskiego laboratorium kryminalistycznego celem przeprowadzenia analiz.

We wtorek (18.10.16) mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Śledczy wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KWP w Bydgoszczy / ig

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony