Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli 82-latce, która nagle źle się poczuła

Data publikacji 20.10.2016

Dyżurni z Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek i patrol Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej 82-letniej kobiecie, która traciła oddech i mdlała. Funkcjonariusze widząc, że starsza pani źle się poczuła natychmiast ruszyli jej z pomocą. Po udzieleniu pomocy medycznej, kobieta została bezpiecznie przewieziona przez policjantów do domu.

Wrocławscy policjanci pomogli starszej pani, która nagle źle się poczuła. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 20. Do komisariatu na Grabiszynku przyszła 82-letnia mieszkanka Wrocławia, aby złożyć dokumenty. Podczas pobytu kobieta nagle stwierdziła, że źle się poczuła. Mdlała i traciła oddech, twierdząc jednocześnie, że choruje na astmę. Widząc całą sytuację służba dyżurna Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek i przebywający w jednostce patrol Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu natychmiast udzielili 82-latce pomocy przedmedycznej.

Na miejsce wezwani zostali sąsiadujący z policją ratownicy ze straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zespołu pogotowia ratunkowego i udzieleniu pomocy medycznej, nie stwierdzili oni zagrożenia dla życia i zdrowia 82-latki. Po tym jak kobieta lepiej się poczuła policjanci bezpiecznie odwieźli ją do domu.

KWP Wrocław / ig

Powrót na górę strony