Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzione auta odzyskane, paserzy w areszcie

Data publikacji 11.01.2008

Policjanci z wydziału kryminalnego z Radomia zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się kradzieżami samochodów. W ich ręce wpadło trzech mężczyzn w wieku od 29 do 30 lat. Policjanci odzyskali też dwa dostawcze mercedesy skradzione w województwie łódzkim. Ustalają teraz, jaki był udział poszczególnych zatrzymanych w przestępczym procederze i od jak dawana działała grupa.

Wspólne działania policjantów z Radomia i Łodzi zaowocowały zatrzymaniem członków grupy przestępczej zajmującej się kradzieżami aut. Do zatrzymania trzech mężczyzn doszło w Radomsku. W ręce kryminalnych wpadło trzech mieszkańców tego miasta w wieku 29 i 30 lat. W wyniku przeszukania ich domów kryminalni zabezpieczyli dwa dostawcze mercedesy. Jak się okazało, oba pojazdy zostały skradzione w województwie łódzkim. Policjanci zabezpieczyli też blisko 30 kompletów polskich i niemieckich tablic rejestracyjnych, w większości kradzionych, dokumenty z numerami VIN pojazdów, trzy silniki z numerami identyfikacyjnymi, części samochodowe oraz amunicję do broni palnej.

Obecnie trwają przesłuchania zatrzymanych. Kryminalni ustalają teraz, kto jeszcze działał w grupie przestępczej i czy zatrzymani mężczyźni nie mają na swoim koncie innych przestępstw. Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni odpowiedzą za paserstwo.

Powrót na górę strony