Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na Trasie Tułowice - Skarbiszowice

Data publikacji 11.01.2008

Dziś nad ranem doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn, a ich dwóch kolegów zostało poważnie rannych. Po raz kolejny prawdopodobnie nadmierna prędkość i brawura kierowcy doprowadziły do tragedii.

Młodzi, 19-letni mężczyźni zginęli w wypadku, który miał miejsce dziś tuż przed 3:00 na trasie Tułowice – Skarbiszowice. Kierowca jeepa grand cheeroke prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i wpadł na przydrożne drzewo. Uderzenie było tak silne, że samochód natychmiast stanął w płomieniach. Dwóm 19-latkom siedzącym z tyłu udało się wydostać z płonącego samochodu. Niestety w wypadku zginął kierowca wraz ze swoim rówieśnikiem siedzącym obok. Czterech uczestników tego tragicznego wypadku to koledzy z jednej klasy.

Zmarznięta i śliska o tej porze roku jezdnia, nagłe zmiany pogody wymagają od kierowców szczególnej ostrożności. Niekorzystne warunki pogodowe w połączeniu z nadmierną prędkością często prowadzą do tragedii!

Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierowco – NOGA Z GAZU, w twoich rękach jest życie pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.
Powrót na górę strony