Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani włamywacze

Data publikacji 11.01.2008

Policjanci z Mokotowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kilkadziesiąt włamań do aut. Ich łupem padały przede wszystkim radia samochodowe, laptopy i telefony komórkowe. Rafał R., Sławomir O. i Roman R. trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce zajmie się nimi sąd.

Do zdarzenia doszło około godziny 22:00 przy Puławskiej. Mieszkaniec jednego z bloków zauważył młodzieńca, który próbował włamać się do zaparkowanego pojazdu. Natychmiast zawiadomił o wszystkim Policję. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci od razu pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali zgłaszającego, który podał im rysopis włamywacza. Funkcjonariusze ruszyli w ślad za sprawcą. Już po kilku minutach spostrzegli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Rafał R. (23 lata) został zatrzymany.

Sprawą zajęli się kryminalni. Szybko ustalili, że mężczyzna nie działał sam. W proceder zamieszani byli także Sławomir O.(22 lata) i Roman R. (29 lat). W trakcie przesłuchań okazało się, że mężczyźni prawdopodobnie mają na koncie ponad 30 włamań do pojazdów. Ich łupem padały przede wszystkim pozostawione tam radia samochodowe, laptopy i telefony komórkowe.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Powrót na górę strony