Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Atakował kobiety - został zatrzymany

Data publikacji 27.10.2016

Siedleccy policjanci zatrzymali 23–letniego mężczyznę, który w ostatnim czasie atakował kobiety na tle seksualnym. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 2 miesiące.

Funkcjonariusze z siedleckiej komendy poszukiwali młodego mężczyzny, który w ostatnim czasie, tj. od końca września do połowy października br., na terenie miasta czterokrotnie dopuścił się przestępstw o charakterze seksualnym w stosunku do kobiet. Mężczyzna raz też usiłował dokonać takiego przestępstwa. Jego zachowanie polegało na tym, że atakował w ustronnych miejscach samotnie przemieszczające się kobiety i używając wobec nich siły, dotykał intymnych części ciała.

Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze ustalili dane podejrzewanego. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec pow. bialskiego. Mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany przez Policję, na początku tygodnia sam zgłosił się do siedleckiej komendy gdzie został zatrzymany. Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w tej sprawie materiałami zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na najbliższe 2 miesiące.

Jednocześnie Policja zwraca się do wszystkich kobiet, które stały się ofiarą podobnych ataków, a o fakcie tym nie powiadomiły organów ścigania, z prośbą o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

(KWP w Radomiu / ms)

Powrót na górę strony