Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Golubia-Dobrzynia przejęli 2,6 kg marihuany

Data publikacji 27.10.2016

Sąd przychylił się do wniosku golubsko-dobrzyńskich kryminalnych oraz prokuratora i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu wobec 22-letniego studenta. Wobec 21- i 23-latka zastosowano dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Policjanci zabezpieczyli u nich prawie 2,6 kg marihuany i 11 piktogramów LSD. „Towar” o czarnorynkowej wartości ponad 90 tys. złotych trafił do policyjnego depozytu.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu ustalili, że trzech mężczyzn studiujących w Toruniu może dostarczać narkotyki na teren powiatu golubsko-dobrzyńskiego.

Na tej podstawie w poniedziałek (24.10 br.) policjanci weszli do miejsca, gdzie mieszkali mężczyźni. Funkcjonariusze po wejściu do pokoju 22-latka zobaczyli narkotyki ustawione na półkach w słoikach, suszone w szafie, a nawet w szufladach biurka. W trakcie przeszukania pokoju 21-latka i 23-latka, kryminalni również natrafili na zakazane substancje.

Łącznie jak wykazały wstępne testy, policjanci zabezpieczyli w trzech pokojach prawie 2,6 kg marihuany i 11 piktogramów LSD,. „Towar” o czarnorynkowej wartości ponad 90 tys. złotych trafił do policyjnego depozytu.

Troje mężczyzn trafiło do golubsko-dobrzyńskiego aresztu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. We wtorek (25.10 br.) wobec 21 i 23-latka zatrzymanych przez policjantów, prokurator zadecydował o policyjnym dozorze, poręczeniu majątkowym i zakazie opuszczania kraju. Wczoraj (26.10 br.) sąd przychylił się do wniosku golubsko-dobrzyńskich policjantów i prokuratora. Zdecydował, że 22-letni student najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

KWP w Bydgoszczy / ig

  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana

Opis filmu: Policjanci z Golubia-Dobrzynia przejęli 2,6 kg marihuany

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.36 MB)

Powrót na górę strony