Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej siatkarski rozstrzygnięty

Data publikacji 28.10.2016

Policjanci garnizonu świętokrzyskiego walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego w IV turnieju siatkarskim. Zawody trwały dwa dni. Dzisiaj odbył się finał tych rozgrywek, w trakcie którego wyłoniono zwycięską drużynę.

Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się łącznie 13 drużyn z komend powiatowych, komendy miejskiej i wojewódzkiej w Kielcach, drużyna reprezentująca Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego oraz reprezentanci Oddziału Prewencji Policji w Kielcach.

Zawody rozpoczęły się w czwartek. Turniej otworzył p. o. Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku- Kamiennej insp. Tomasz Śliwiński oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego Jerzy Kaniewski. Po wcześniejszym przeprowadzeniu losowania grup oraz kolejności rozgrywanych spotkań, przystąpiono do rozgrywek. Pierwszy dzień turnieju zakończył się wybraniem czterech najlepszych drużyn, które weszły do półfinału. Dzisiaj wyłoniono zwycięzcę zawodów.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, drugie - funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, trzecie – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Główne trofea zwycięskie drużyny odebrały z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka oraz Przewodniczącego Zarządu NSZZ Policjantów woj. świętokrzyskiego Jerzego Kaniewskiego.

Komendant Augustyniak podsumowując turniej podziękował organizatorom i gospodarzom za przygotowanie wspaniałego widowiska sportowego oraz pogratulował wszystkim drużynom biorącym udział w tych zawodach.

Tegoroczny turniej okazał się świetnym i emocjonującym widowiskiem sportowym. Policjanci pokazali hart ducha i siatkarskie umiejętności stojące na wysokim poziomie.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy.

(KWP w Kielcach / ms)

Film Turniej siatkarski – I dzień rywalizacji

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Turniej siatkarski – I dzień rywalizacji (format flv - rozmiar 25.68 MB)

Powrót na górę strony