Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabójstwo na plebani

Data publikacji 12.01.2008

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców brutalnego zabójstwa, do jakiego doszło wczoraj na terenie parafii rzymskokatolickiej w miejscowości Ciosaniec. Od ciosów tępym narzędziem w głowę zginęła 57 – letnia kobieta – gospodyni plebani. Za wskazanie zabójcy Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie wyznaczył nagrodę.

Wczoraj popołudniu w miejscowości Ciosaniec, w gminie Sława, na terenie parafii rzymskokatolickiej dokonano zabójstwa 57-letniej kobiety. Sprawca lub sprawcy, którzy dostali się do pomieszczeń plebani, obezwładnili przebywającą tam gospodynię. Byli przy tym bardzo brutalni. Zadali kobiecie kilka ciosów tępym narzędziem w głowę. Na skutek odniesionych obrażeń gospodyni zmarła. Z pomieszczeń plebani zginął aparat fotograficzny Sony Cyber Shot oraz odtwarzacz MP3 marki Sony, łącznej wartości 1319 zł.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc ustaleniu sprawcy lub sprawców tego brutalnego zabójstwa, o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Wszystkim rozmówcom funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Za wskazanie zabójcy Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tys. złotych.
Powrót na górę strony