Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

23-latek doprowadzony do prokuratora

Data publikacji 31.10.2016

Policjanci z Bydgoszczy doprowadzili do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ 23-latka. Funkcjonariusze złożyli wniosek o aresztowanie podejrzanego o uszkodzenia ciała 4-miesięcznej dziewczynki. Informacja o tej sprawie trafi także do sądu rodzinnego.

Przypomnijmy, w piątek (28.10) wieczorem policjanci z Bydgoszczy otrzymali zgłoszenie od pogotowia, że do szpitala trafiła czteromiesięczna dziewczynka z obrażeniami. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodziców, dziewczynka miała zostać uderzona kubkiem, przez swoją 2-letnią siostrę, wieczorem dzień wcześniej.

W sprawie tej policjanci powołali biegłego z dziedziny medycyny w celu określenia, czy obrażenia u dziecka mogły powstać w okolicznościach wskazanych przez rodziców. Opinia biegłego była kluczowa.

W niedzielę przed południem (30.10) policjanci z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali 23-letniego ojca dziewczynki. Mężczyzna składał wyjaśnienia. Popołudniu w niedzielę policjanci zdecydowali o przedstawieniu zarzutów uszkodzenia ciała dziecka oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo.

Obecnie przesłuchiwani są świadkowie, policjanci gromadzą dowody w tej sprawie. 23-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ. Dziś jeszcze materiały w tej sprawie trafią także do sądu rodzinnego.

KWP w Bydgoszczy / ig

  • 23-latek doprowadzony do prokuratora
  • 23-latek doprowadzony do prokuratora
  • 23-latek doprowadzony do prokuratora

Opis filmu: 23-latek doprowadzony do prokuratora

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 12.76 MB)

Powrót na górę strony