Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5 tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 31.10.2016

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu działając wspólnie z policjantami z powiatu lwóweckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o prowadzenie uprawy konopi oraz posiadanie znacznej ilości marihuany. Policjanci przeszukując specjalnie przygotowane do tego celu pomieszczenia zabezpieczyli blisko 5 tysięcy porcji narkotyków. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozić może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu działając z funkcjonariuszami z powiatu lwóweckiego prowadzili działania operacyjne w związku z podejrzeniem o przestępstwa narkotykowe wobec jednego z mieszkańców powiatu. Funkcjonariusze skontrolowali pomieszczenia wykorzystywane przez 36-letniego mężczyznę i ujawnili spore ilości środków odurzających, a także plantację konopi.

Mężczyzna uprawiał rośliny w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu znajdującym się na strychu budynku. Specjaliści potwierdzili, że z zabezpieczonej ilości marihuany po podziale można byłoby uzyskać blisko 5 tys. porcji handlowych narkotyków.

Zatrzymany w tej sprawie 26-latek za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP we Wrocławiu / ig

  • 5 tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek
  • 5 tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek
  • 5 tysięcy porcji narkotyków nie trafi na rynek
Powrót na górę strony