Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali trzy skradzione samochody

Data publikacji 04.11.2016

Żyrardowscy policjanci odnaleźli trzy skradzione na terenie Niemiec samochody marki mitsubishi. Wartość pojazdów oszacowano wstępnie na 130 tys złotych. Do sprawy zatrzymano też dwóch mężczyzn.

2 listopada policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego KPP w Żyrardowie realizujący zadania służbowe na terenie gminy Mszczonów zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy iveco. Był to pojazd typu izoterma. Gdy policjanci postanowili skontrolować ładunek, znaleźli duże ilości części samochodowych, między innymi elementy karoserii pozbawione cech identyfikacyjnych. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą one pochodzić z kradzieży. Wtedy zdecydowali, by przeszukać dom i posesję kierowcy kontrolowanego samochodu.

Podczas przeszukania, w garażu funkcjonariusze znaleźli samochód, który już był rozmontowywany na części, a na terenie całej posesji wiele elementów z różnych, rozmontowanych pojazdów. Były tam też trzy kompletne samochody marki mitsubishi, których wartość oszacowano wstępnie na 130 tysięcy złotych. Jak ustalili policjanci, zostały skradzione na terenie Niemiec.

Do sprawy zatrzymano dwóch podejrzanych mężczyzn, 40-latka który kierował iveco przewożącym części oraz 23-letniego mężczyznę, zatrzymanego na posesji na której znaleziono skradzione pojazdy.

(KWP w Radomiu / ms)

Film Policjanci odzyskali trzy skradzione samochody

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci odzyskali trzy skradzione samochody (format flv - rozmiar 4.07 MB)

Powrót na górę strony