Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs MSWiA na najlepszą pracę dyplomową lub rozprawę doktorską na temat polskiej Policji Państwowej

Posiadasz lub ubiegasz się o tytuł licencjata, magistra albo doktora na polskiej uczelni? Interesujesz się historią? Weź udział w ogłoszonym przez ministra SWiA Mariusza Błaszczaka konkursie prac na temat polskiej Policji Państwowej w XX-leciu międzywojennym. Do wygrania nagrody pieniężne.

"Jest to fascynujący temat, mimo że obejmuje on zaledwie dwie dekady" – powiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak zachęcając do udziału w konkursie. "Jego celem jest nie tylko spopularyzowanie wiedzy o Policji Państwowej, ale również zachęcenie studentów do zainteresowania się pasjonującą historią polskich służb mundurowych" - dodał minister.

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę. Autorzy trzech najwyżej ocenionych otrzymają nagrody pieniężne:

za zajęcie pierwszego miejsca – 5 000 zł;
za zajęcie drugiego miejsca – 3000 zł;
za zajęcie trzeciego miejsca – 2000 zł.

Do konkursu można składać prace dyplomowe i rozprawy doktorskie, które uzyskały pozytywną ocenę pomiędzy 1 stycznia 2016 r. a 15 września 2017 r. Ostateczny termin składania prac to 30 września 2017 r. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do końca października 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Departamencie Komunikacji Społecznej MSWiA pod adresem e-mail: juliusz.karpinski@mswia.gov.pl

źródło: mswia.gov.pl

 

Pliki do pobrania

  • 260.93 KB
    Regulamin konkursu
  • 132.92 KB
    Karta zgłoszeniowa
Powrót na górę strony