Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

WOŚP na Podkarpaciu

Data publikacji 13.01.2008

Policyjny robot pirotechniczny, używany do podejmowania ładunków wybuchowych, kwestował dziś na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzeszowskim Rynku. Pokaz przygotowany przez rzeszowskich policjantów zgromadził tłumy widzów.

Policjanci z Sekcji Minersko-Pirotechnicznej Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji demonstrowali robota. Pies Beks pod opieką aspiranta sztabowego Józefa Kocura siadał, dawał łapę, warował i spacerował z dziećmi.

Do policyjnych radiowozów i motocykla czekały kolejki. Policjanci wyjaśniali, jak działa policyjny sprzęt. Sierżant sztabowy Marek Lis z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie uczył dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu ulicznym.

Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przygotowały stoisko informacyjne czynne podczas imprez na Rynku.

Po rzeszowskim Rynku przechadzał się policyjny miś, w którego rolę wcielił się dziś podinspektor Zbigniew Kocój, oficer prasowy KMP w Rzeszowie.

W czasie aukcji licytowana będzie maskotka podkarpackiej Policji - pluszowy miś.

Zobacz galerię zdjęć>>

Powrót na górę strony