Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wiceminister SWiA z wizytą w Poznaniu

Data publikacji 23.11.2016

W Poznaniu odbyło się spotkanie służb mundurowych z wiceministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławem Zielińskim oraz z Zastępczą Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleną Michalak. Była to okazja do wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych dla wyróżniających się funkcjonariuszy.

22 listopada br. z wizytą do Poznania przyjechał wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński. Spotkał się z kadrą kierowniczą służb mundurowych podległych MSWiA. Spotkanie odbyło się w siedzibie jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Bobrzańskiej. Podczas tego wydarzenia miała miejsce uroczysta zbiórka, w trakcie której Minister w towarzystwie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, wręczył akty powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego i Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu mł. insp. Maciejowi Nestorukowi i mł. insp. Adamowi Kachel.

Brali udział w tym spotkaniu także policjanci, którzy zostali uhonorowani przez wiceministra Jarosława Zielińskiego, w obecności Zastępcy Komendanta Głównego nadinsp. Heleny Michalak i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, odznaczeniami państwowymi i resortowymi. Po zakończeniu zbiórki Minister wziął udział w odprawie służbowej razem z komendantami miejskimi i powiatowymi Policji oraz komendantami Straży Pożarnej woj. wielkopolskiego.

(KWP w Poznaniu / ms)

Powrót na górę strony