Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pędził prawie 200 km/h

Data publikacji 23.11.2016

Policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali wczoraj 67-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna pędził samochodem z prędkością prawie 200 km/ h. Zdarzenia nagrał policyjny videorejestrator. Amator szybkiej jazdy ukarany został mandatem. Otrzymał też punkty karne.

Wczoraj, 22.11.br., przed godz. 9:00, na drodze krajowej K-63, w miejscowości Stasinów, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 67-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna kierował samochodem marki Audi A6 z prędkością 195 km/h. Jego poczynania uwiecznił policyjny videorejestrator. Zatrzymujących go funkcjonariuszy przeprosił za swoje zachowanie. Nie potrafił go również w żaden sposób wyjaśnić. Mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych. Otrzymał również punkty karne.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych. Zatem zwolnijmy i zachowajmy maksimum ostrożności tak, aby nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

(KWP w Lublinie / mw)

Film Pędził prawie 200 km/h

Pobierz plik Pędził prawie 200 km/h (format mp4 - rozmiar 1.76 MB)

Powrót na górę strony